МІЖУНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ ОНЛАЙН-ЛЕКТОРІЙ

Запрошуємо викладачів ДДПУ імені Івана Франка стати спікерами міжуніверситетського онлайн-лекторію
Ще у передвоєнний час у рамках співпраці Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника було заплановано проведення спільного міжуніверситетського онлайн-лекторію, який відкриває перед здобувачами вищої освіти всі переваги внутрішньої академічної мобільності.
У період активних бойових дій проведення міжуніверситетського онлайн-лекторію стало надзвичайно актуальним. Відвідування лекцій доступні для всіх охочих, що дозволяє здобувачам із різних регіонів (у тому числі де ведуться активні бойові дії) виповнити компоненти неформальної/інформальної освіти та збагатити свій багаж знань.
Наш університет та Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича також долучилися до такої співпраці.
Запрошуємо вас стати спікерами міжуніверситетського онлайн-лекторію, сприяти реалізації внутрішньої мобільності, представити власні авторські методики та напрацювання, а також освітні та наукові новації нашого Університету. Тематика лекцій надзвичайно різноманітна і охоплює дисципліни в галузях суспільних, гуманітарних, біологічних, природничих та математичних наук.
Щоб зареєструвати власні курси, необхідно до 19.03.2022 р. заповнити реєстраційну форму тут
З повагою, відділ організації наукової роботи

Вам буде цікаво