З понеділка ( 22 червня) у студентів 1 курсу спеціальності А4 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) розпочався другий період літньої практики і триватиме до 12 липня 2026. Цього року на І курсі практику веде доцент кафедри біології та хімії Галина КРЕЧКІВСЬКА.
У перші дні практики студенти вивчали аборигенні та інтродуковані види рослин парків м.Дрогобич, а також тварин, що траплялись.
За час практики студенти планують вивчити рослинний та твариний світ лук, лісу, водойм та техногенних територій.












