Участь викладачки університету Олени Коляси в онлайн-конференції Міжнародної асоціації TESOL

На 4-й щорічній конференції Міжнародної асоціації TESOL єдина представниця України Олена Коляса, кандидатка філологічних наук, доцентка Дрогобицького державного педагогічного університету, 6 квітня поділилася цінними думками щодо теми «Проблеми психоемоційного вигорання серед науковців та освітян: можливі шляхи вирішення та терапія», де розглянула виклики, які поставила пандемія COVID та війна перед системою української освіти, українськими освітянами та науковцями.

Олена Коляса підкреслила важливість сучасних технологій навчання у розширенні масштабів освітнього та дослідницького процесів, а також висвітлила симптоми психоемоційного вигорання серед українських дослідників та викладачів. Використовуючи SWOC-аналіз, науковця визначила численні сильні та слабкі сторони, можливості та виклики, пов’язані з проведенням онлайн-досліджень у цей складний період пандемії та війни.

Реалії війни, умови праці українських освітян та науковців викликали хвилю емоцій та співчуття. Неймовірні слова підтримки лунали зі всіх куточків світу. Міжнародна платформа – потужний інструмент для поширення інформації щодо української дійсності та необмежені ресурси для налагодження співпраці між науковцями та науковими спільнотами.