Участь студентів спеціальності 035 Філологія (Германські мови і літератури (переклад включно)) та викладачів кафедр англійської мови та перекладу і практики англійської мови та методики її навчання в онлайн лекції-дискусії: «Штучний інтелект та переклад: проблеми та виклики»

2 листопада студенти спеціальності 035 Філологія (Германські мови і літератури (переклад включно)) бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти, викладачі кафедр англійської мови та перекладу і практики англійської мови і методики її навчання долучилися до онлайн лекції-дискусії  Бялика Василя Дмитровича, доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича на тему:  “Штучний інтелект та переклад: проблеми та виклики”.

Під час лекції було розглянуто сутність штучного інтелекту, принцип його роботи та умови застосування. Особливу увагу було присвячено використанню ШІ у перекладацькій індустрії, зокрема проблемам авторського права. Студенти жваво обговорювали тему особливостей використання ШІ у правовому та етичному вимірі. Лекція видалася досить ціковою та викликала значний інтерес у студентів та викладачів і тих, хто цікавиться перпективами розвитку перекладацької діяльності в умовах прогресуючого технічного прогресу. Лекцію-дискусію відвідало більше ніж 250 учасників різних ЗВО України.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors