Студенти-магістранти взяли участь в програмі від SoftServe Academy EduPro

Студенти-магістранти, члени наукового гуртка «Молодий Перекладач» на базі кафедри англійської мови та перекладу брали участь в програмі від SoftServe Academy EduPro, в період з 11.04.2024 – 06.06.2024 р.

Топ спікери компанії SoftServe Academy протягом 7 онлайн-лекцій ділились знаннями та власним досвідом з розвитку soft skills, торкаючись найактуальніших тем цього напрямку, наприклад, про навички ефективної комунікації, розвиток критичного мислення, створення інноваційної навчальної атмосфери, використання мовних моделей, використання штучного інтелекту, яка є надважливою складовою для успішного та цілісного розвитку ваших здобувачів вищої освіти. Зареєструвавшись на безкоштовну програму EDUPRO, учасники також отримають членство у міжнародній освітній спільноті, знайомство та обмін досвідом з колегами з Європи та Латинської Америки та офіційний сертифікат після успішного завершення. Партнери програми: Національний Еразмус+ офіс в Україні, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Студенти спільно з керівником гуртка Юлією Талалай отримали сертифікати про успішне завершення курсу (1 ECTS, 30 годин).

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors