Студенти-магістранти взяли участь в програмі від SoftServe Academy EduPro

Студенти-магістранти, члени наукового гуртка «Молодий Перекладач» на базі кафедри англійської мови та перекладу брали участь в програмі від SoftServe Academy EduPro, в період з 11.04.2024 – 06.06.2024 р.

Топ спікери компанії SoftServe Academy протягом 7 онлайн-лекцій ділились знаннями та власним досвідом з розвитку soft skills, торкаючись найактуальніших тем цього напрямку, наприклад, про навички ефективної комунікації, розвиток критичного мислення, створення інноваційної навчальної атмосфери, використання мовних моделей, використання штучного інтелекту, яка є надважливою складовою для успішного та цілісного розвитку ваших здобувачів вищої освіти. Зареєструвавшись на безкоштовну програму EDUPRO, учасники також отримають членство у міжнародній освітній спільноті, знайомство та обмін досвідом з колегами з Європи та Латинської Америки та офіційний сертифікат після успішного завершення. Партнери програми: Національний Еразмус+ офіс в Україні, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Студенти спільно з керівником гуртка Юлією Талалай отримали сертифікати про успішне завершення курсу (1 ECTS, 30 годин).

Generic selectors
Exact matches only