Студентка ДДПУ – лауреатка обласної Премії імені В’ячеслава Чорновола

До Міжнародного дня студента в Будинку Вчених м. Львів відбулося вручення нагород здобувачам закладів фахової перед вищої та вищої освіти Львівщини. В п’ятницю 17 листопада студентка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Сергійчук Юлія Іванівна отримала обласну Премію імені В’ячеслава Чорновола. Науковий керівник лауреатки – Талалай Юлія Олегівна, завідувач кафедри англійської мови та перекладу.

З вітальним словом до студентства звернувся Іван Собко, заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації. Олег Паска, директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА, виголосив промову і зазначив, що студенти – це еліта України, а це передовсім велика відповідальність за долю держави.

Вітаємо Сергійчук Ю.І. та бажаємо нових звершень!