Студентка Анна Світлозарова – серед переможців фінального етапу Міжнародного конкурсу імені П. Яцика

Міністерство освіти і науки України оголосило імена переможців і призерів четвертого фінального етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Про це йдеться у відповідному наказі від 8 квітня 2024 року.

У списку переможців – студентка ІV курсу факультету української та іноземної філології університету Анна Світлозарова, яка посіла друге місце серед здобувачів вищої освіти.

У фіналі конкурсу, який відбувся в дистанційній формі 8 березня, змагалось 818 знавців української мови із закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти. Переможцями конкурсу стали 72 учасники.  Згідно з наказом, за результатами конкурсу журі присудило учасникам й учасницям 12 перших, 24 другі й 36 третіх місць.

Завдання конкурсу для студентів вищих навчальних закладів передбачали написання творчої роботи, редагування тексту, синтаксичний розбір речення, пояснення значення діалектизмів та написання тез на запропоновану тему.

Анна Світлозарова продемонструвала високий рівень знання української мови, майстерне володіння словом, глибоку ерудицію та професіоналізм.

Вітаємо студентку та її наукових керівників – доценток Уляну Галів і  Марію Стецик – з високим результатом. Бажаємо нових здобутків та перемог на науковій ниві!