«Програму особистісно-професійного розвитку майбутнього педагога» перекладено англійською мовою

14 лютого 2024 року відбулося представлення перекладу англійською мовою програми особистісно-професійного розвитку майбутнього педагога. Фактично йдеться про ще один із підсумкових етапів реалізації в освітньому процесі нової ефективної освітньої технології. Ця технологія є результатом більш ніж 20-річних наукових пошуків та досліджень колективу кафедри психології та науково-дослідної лабораторії «Моделювання освітніх технологій». В її основу покладені ідеї про систему здатностей особистості, про здорову особистість загалом та педагога зокрема, про здоровий стиль професійної діяльності та систему професійних компетентностей педагога, про позитивну педагогічну взаємодію та ін.

З метою представлення освітньої технології закордонним партнерам, а також для презентації її під час академічної мобільності студентів та викладачів студентами факультету української та іноземної філології під керівництвом завідувача кафедри англійської мови та перекладу, кандидата педагогічних наук, доцента Юлії Талалай в рамках функціонування гуртка для перекладачів програму було перекладено англійською мовою.

На представленні були присутні автор програми, завідувач кафедри психології, професор, академік Мирослав Савчин, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та інформаційної діяльності, кандидат педагогічних наук, доцент Ігор Гриник, завідувач кафедри англійської мови та перекладу, кандидат педагогічних наук, доцент Юлії Талалай, керівник психологічної служби університету, заступник декана факультету історії, педагогіки та психології кандидат психологічних наук, доцент, Адрій Зимянський, а також студенти факультету української та іноземної філології та факультету історії, педагогіки та психології. Усі висловили спільну думку стосовно необхідності, значимості та перспективності реалізації даного проєкту.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors