Профорієнтаційна робота факультету історії, педагогіки та психології

Нещодавно представники факультету історії, педагогіки та психології заступник декана доцент кафедри психології Андрій Зимянський та директор Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» доцент кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін Богдан Лазорак спільно зі студентками спеціальностей «Соціальна робота» й «Історія» Іриною Репецькою та Ольгою Хомин провели профорієнтаційну роботу з учнями Нагуєвицької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. І. Франка Дрогобицького району й Урізького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Бориславської міської ради Львівської області.

Доцент Андрій Зимянський ознайомив майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями, особливостями і перевагами навчання, проінформував учнів про міжнародну співпрацю факультету, студентську академічну мобільність та можливості навчання за кордоном.

Доцент Богдан Лазорак наголосив на актуальності професій історика, психолога, педагога та соціального педагога, особливо у наш час. Розповів про можливості особистісно-професійного розвитку та перспективи працевлаштування після здобуття освіти на факультеті.

Студентки розповіли чому саме обрали свої спеціальності, поділилися досвідом і враженнями про перебування за кордоном, роздали учням профагітаційні буклети та запросили їх на навчання.

Висловлюємо щиру вдячність директорам освітніх закладів Тарасу Чаплі та Лідії Калюжній за сприяння і співпрацю.

Вам буде цікаво