Онлайн зустріч з випускницею ОП спеціальності 035 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно) (перша – англійська)) 2021 року – Оксаною Бохонок

20 червня відбулась онлайн зустріч з випускницею ОП спеціальності 035 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно) (перша – англійська)) 2021 року – Оксаною Бохонок. Випускниця працює за спеціальністю в компанії Tickets UA та здійснює письмові переклади документації. Студенти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та другого (магістерського) рівня освіти охоче ставили запитання щодо працевлаштування, особливості роботи з CAT інструментами, а також цікавились створенням шаблонів, написанням резюме. Крім того, Оксана Бохонок порівняла освітню програму 2021 року з освітньою програмою 2024 року та наголосила на вдосконалені ОП та врахуванні потреб студентів. Також випускниця відзначила введення нових дисциплін (Штучний інтелект, Галузевий переклад, Військовий переклад). Організатори зустрічі – завідувач кафедри англійської мови та перекладу Юлія Талалай та доцент кафедри англійської мови та перекладу Леся Шагала.

Висловлюємо вдячність Оксані Бохонок за цікаву зустріч!

Generic selectors
Exact matches only