Обговорили важливість академічної доброчесності та як її дотримуватися

На факультеті української та іноземної філології було проведено науково-методичний семінар “Урок академічної доброчесності” в рамках науково-методичного гуртка “Школа академічної доброчесності”.

Декан факультету української та іноземної філології професор Петро Мацьків, заступник декана по науковій роботі Василь Лопушанський та доцентка кафедри англійської мови та перекладу, керівниця гуртка Олена Коляса провели пізнавальну та інформативну зустріч, акцентуючи увагу на видах порушення академічної доброчесності та способах їх запобігання.

Здобувачі ОР бакалавр та  магістр за спеціальністю Середня освіта (мова та література) та Філологія (германські мови та літератури, переклад включно) активно долучилися до обговорення, аналізуючи види академічних робіт та способи уникнення академічного плагіату.