Меню

20-22 вересня 2021 року відбудуться вибори представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора

20 вересня 2021 року з 09.00 до 15.00 в аудиторії № 30 корпусу № 1 (головний корпус, вул. Івана Франка, 24, м. Дрогобич) відбудуться вибори представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (група №1). Видача… Читати далі »

Увага!!! Інформація щодо навчання в умовах карантину

З метою дотримання рекомендацій МОЗ України щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) керівництво університету наголошує на обов’язковому дотриманні заходів протидії поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID:
– вжити належних заходів щодо забезпечення наявності засобів гігієни (мило, паперові рушники, антисептики… Читати далі »

Оголошується додатковий набір на навчання у 2021 році

Бакалавр на основі ОКР МС Магістр Бакалавр на основі ПЗСО

Виробнича практика на біолого-природничому факультеті

15 вересня 2021 року на біолого-природничому факультеті студенти спеціальності 091 «Біологія» разом із викладачами Світланою Монастирською, Ярославою Павлишак та Ярославом Лесиком підбивали підсумки проходження виробничої практики, яка відбувалася 1 – 29 липня у виробничих та наукових лабораторіях нашого регіону.

Базами практики були лабораторії фармацевтичного ДП «Фарматрейд», «Госпрозрахункова бактеріологічна лабораторія» м. Моршин,… Читати далі »

Легенди Дрогобича для першокурсників факультету початкової та мистецької освіти

15 вересня 2021 року для студентів-першокурсників факультету початкової та мистецької освіти за ініціативи академнаставниць Олени Кравченко-Дзондзи та Наталії Стасів було організовано екскурсію «Легенди міста Дрогобича». Оглядову екскурсію містом провів відомий у Дрогобичі громадський активіст, екскурсовод, учасник ініціативної групи з відродження Дрогобицької солеварні Андрій Юркевич.

Першокурсники мали змогу оглянути унікальні місця університетського… Читати далі »

«Археологічна виставка» на історичному факультеті

Упродовж серпня і до середини вересня 2021 року на історичному факультеті тривала виставка стендових матеріалів «Городище Хотинець – західні ворота Скіфії», які містили цікаву й актуальну інформацію про археологічні дослідження на території села Хотинець поблизу… Читати далі »

Викладачка інституту музичного мистецтва долучилася до роботи вебінару

9 вересня 2021 року на платформі WEBEX відбувся вебінар «Нові та старі можливості Web of Science Core Collection», в якому взяла участь доцентка кафедри народних музичних інструментів та вокалу інституту музичного мистецтва Наталія Сторонська.

Захід, який організувала компанія Clarivate, проводила експертка компанії Ірина Тихонкова. Під час вебінару було розглянуто класичні і… Читати далі »

Вітаємо з перемогами!

На початку вересня 2021 року в місті Вінниця відбувся Кубок України зі спортивної акробатики. Золото Кубку України вибороли дрогобицькі спортсмени – змішана пара Анастасія Семенович та Богдан Іваник. Срібні нагороди завоювала чоловіча четвірка: Андрій Чепелюк, Тарас Орищак, Ростислав Стеців та Назар-Михайло Стеців.

Богдан Іваник, Тарас Орищак, Ростислав Стеців та Назар-Михайло Стеців… Читати далі »

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!!

Найщиріші вітання з Днем народження для кандидатки історичних наук, доцентки, докторантки кафедри історії України Оксани Медвідь!!!

Шановна ювілярка має вагомі професійні і життєві здобутки. Після закінчення  Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Історія», вона у 1997 році розпочала трудову діяльність у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка на… Читати далі »

Участь викладачів факультету початкової та мистецької освіти у Фінському проєкті «Навчаємось разом»

14.09.2021р. стартував Фінський проєкт «Навчаємось разом». В результаті проведення відкритого конкурсу до участі у Проєкті були відібрані пілотні заклади вищої та фахової передвищої освіти, які готують педагогічних працівників. Проєкт надасть допомогу викладацькому складу цих закладів у розробленні нових освітніх програм зі спеціальності 013 Початкова освіта для здобуття ступеня бакалавра або магістра початкової освіти… Читати далі »

Вічна пам’ять герою!

Сумна звістка наспіла до нашого університету. У ніч з 13 на 14 вересня 2021 року в зоні проведення Операції об’єднаних сил від кулі російського снайпера загинув військовослужбовець Збройних сил України Дем’ян Петрович ДАНИЛІВ.

Дем’ян Данилів був студентом ІІ курсу історичного факультету нашого університету (заочна форма навчання, група ІПз-21Б), здобуваючи вищу освіту… Читати далі »

Науковиця Дрогобицького університету долучилася до роботи освітнього форуму

9 вересня 2021 року відбувся форум «Інтернаціоналізація українських закладів вищої освіти 2021: німецько-український досвід». У заході, який відбувався в гібридному форматі, взяла участь начальниця науково-дослідного сектору Леся Перхун.

Форум провели Міжнародний офіс Ганноверського університету імені Лейбніца та Київський національний університет імені Тараса Шевченка у межах програми DAAD «Підтримка інтернаціоналізації українських закладів вищої освіти – програми… Читати далі »

Давніші новини «

Більше новин