Звітна наукова конференція кафедри історії України та правознавства

На факультеті історії, педагогіки та психології в режимі онлайн відбулася звітна наукова конференція, в якій взяли участь викладачі, аспіранти та магістранти кафедри історії України та правознавства, а також студенти університету. Роботу конференції відкрив завідувач кафедри, професор Василь Ільницький. Він розповів про наукову роботу та перспективні напрямки наукової діяльності викладачів та аспірантів кафедри.

Актуальні проблеми історії України обговорювалися під час роботи таких секцій: «Історія України від найдавніших часів до початку ХХ ст.» (керівник – проф. Ю. Стецик), «Історія України 20-ті роки ХХ ст. – початок ХХІ ст.» (керівник – доц. Р. Попп), «Історія України. Неісторичні спеціальності» (керівник – доц. О. Медвідь), «Правознавство» (керівник – доц. О. Проць). Доповідачі розглядали актуальні проблеми історії України в період середньовіччя, нової та новітньої історії, правові аспекти регулювання всіх сфер життя суспільства. У доповідях учасники конференції звертали увагу на європейську інтеграцію українських земель в усі періоди розвитку, а також національно-визвольну боротьбу українського народу. Чимало доповідей були присвячені різним аспектам російсько-української війни.

На завершення конференції організатори та учасники обмінялися думками та ідеями щодо подальших актуальних історичних досліджень.

Вам буде цікаво