Звітна конференція за результатами педагогічної практики студентів факультету початкової освіти та мистецтва

28 березня 2024 року відбулася звітна конференція за результатами проходження педагогічної практики здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності Початкова освіта, Середня освіта (Музичне мистецтво) «Педагогічна практика: результати та перспективи», на якій здобувачі освіти презентували результати проходження практики.

Під час проходження педагогічної практики у закладах загальної середньої освіти студенти мали змогу удосконалити систему педагогічних умінь та навичок, розвинути фахові та методичні вміння згідно особистісно-індивідуального стилю педагогічної діяльності. Випробували себе у ролі вчителя, відчули переваги педагогічної професії, визначили власні професійні інтереси, переконались у психологічній готовності до педагогічної діяльності, на практиці апробували здобуті в університеті теоретичні знання, покращили організаторські здібності та вміння.

На підсумковій конференції обговорювалися важливі питання пошуку взаємодії із сучасними школярами, впровадження новітніх технологій навчання, формування іміджу вчителя початкових класів. Студенти презентували здобутий педагогічний досвід, особисті досягнення, демонстрували  презентації,  фото- та відеозвіти, проаналізували труднощі, над подоланням яких ще треба працювати. Результати звіту засвідчили про готовність студентів до роботи у Новій українській школі.

До участі у заході долучилася Марія Сторонська, вчителька  початкових класів гімназії № 17 Дрогобицької міської ради.

Вам буде цікаво