Звітна конференція кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я

Відбулася звітна наукова конференція кафедри, у роботі якої взяли участь викладачі, аспіранти та студенти. З вітальним словом до присутніх звернулася завідувачка кафедри, професорка Галина Кондрацька, яка окреслила наукову роботу кафедри та побажала учасникам конференції ефективної роботи.

Науково-педагогічні працівники кафедри здійснюють широкий спектр наукових досліджень в рамках наукової теми кафедри:«Теоретико-методичні основи формування культури здоров’я у студентів закладів вищої освіти та різних групах населення», що стосується важливих питань здоров’я, фізичної терапії та ерготерапії.

Конференція відіграє важливу роль у контексті узагальнення наукових досягнень кафедри та підведенню підсумків її діяльності, між тим встановлює орієнтири для майбутніх наукових досліджень. Окрім того, такий захід є можливістю для співпраці та обміну ідеями між фахівцями, що сприяє започаткуванню нових напрямів досліджень та розвитку наукового потенціалу кафедри.

Загалом консолідована праця колективу має вирішальне значення для підвищення престижу та академічної репутації кафедри, що відображається у покращенні її позицій серед інших кафедр факультету та університету в цілому.

Вам буде цікаво