Звання Дійсних членів НТШ отримали одразу два наші професори

8 вересня 2017 р. відбулися загальні збори Наукового товариства імені Шевченка у Львові. Спільнота найдавнішої в Україні наукової інституції присвоїла двом професорам Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Михайлу Шалаті та Леонідові Тимошенку звання Дійсних членів НТШ.

Відповідно до традиції, яка започаткована в Україні з 19 ст., присвоєння звання Дійсного члена НТШ прирівнюється до звання академіка на громадських засадах.

Слід зазначити, що професор Леонід Тимошенко є головою Дрогобицького осередку НТШ, а професор Михайло Шалата – головою її філологічної секції.

Керівництво та науково-викладацький склад університету вітає своїх професорів із присвоєнням почесних звань.

Довідка.

Раніше таке ж звання отримав професор Юрій Медведик.