Зустріч з обговорення проєктів освітніх програм за спеціальностями «Соціальна робота» та «Освітні, педагогічні науки»

На факультеті історії, педагогіки та психології відбулося обговорення із стейкхолдерами та студентами змісту освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальностями 231 «Соціальна робота» («Соціальна педагогіка») та 011 «Освітні, педагогічні науки» («Інклюзивна освіта»).

Зустріч розпочала завідувачка кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти, професорка Тетяна Логвиненко, яка ознайомила учасників зі змістом зазначених програмта наголосила, що вже традиційно відбувається перегляд та удосконалення освітніх програм, представила гарантів усіх рівнів освітньо-професійних програм та запропонували обговорити їх зміст.

В обговоренні взяли участь: декан факультету, доцент Орест Гук, гарант освітньої програми Ігор Зубрицький, директорка КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Трускавецької міської ради Галина Яворська, фахівець-консультант КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Трускавецької міської ради, кандидат психологічних наук, доцентка кафедри психології нашого університету Марія Заміщак, асистентка вчителя-реабілітолога ОЦКР для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона Ольга Хомин, викладачі, шо входять до складу робочих груп спеціальностей «Соціальна робота», «Інклюзивна освіта», студенти магістратури Валентина Стефанів, Ірина Багрій та Юрій Вуйко.

Учасники зустрічі обговорили сучасний зміст підготовки студентів зі спеціальності 231 «Соціальна робота» («Соціальна педагогіка») та 011 «Освітні, педагогічні науки» («Інклюзивна освіта»), відзначили його актуальність, відповідність стандартам та завдання підготовки фахівцівцих освітніх галузь.

У процесі обговорення було наголошено на необхідності уточнення програмних результатів навчання з окремих дисциплін в аспекті їх оптимізації.

Зустріч пройшла за активної участі всіх присутніх, цікаві пропозиції та слушні поради щодо удосконалення освітніх програм висловили і студенти.

У підсумку було зазначено, що  проєкти освітніх програм відповідають сучасним запитам та суспільно-політичним викликам та можуть бути з відповідними уточненнями рекомендовані до запровадження у наступні навчальні роки. Завідувачка  кафедри подякувала  учасникам обговорення за активну участь та висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю.