Завершено флешмоб #ПривітайізНовимрокомтаРіздвомХристовим

14 грудня 2020 року відділ інформаційної діяльності та молодіжної політики оголосив початок проведення загальноуніверситетського флешмобу #ПривітайізНовимрокомтаРіздвомХристовим.

До відеопривітань долучилися понад 70 студентів інститутів фізики, математики, економіки та інформаційних технологій, іноземних мов, музичного мистецтва, фізичної культури і здоров’я, факультетів психології, педагогіки та соціальної роботи, біолого-природничий, початкової та мистецької освіти.

Студенти побажали своїм друзям, викладачам та університету загалом міцного здоров’я, гарного настрою, родинного затишку, нових звершень у навчанні та науковій роботі, а також веселих Новорічних та Різдвяних свят.

Організатори флешмобу, у зв’язку з великою кількістю учасників, вирішили збільшити подарунковий фонд (з 10 до 30). Список переможців буде опубліковано 31 грудня.

Дякуємо всім, хто долучився до загальноуніверситетського флешмобу.