Заради дитини та сім’ї: участь у форумі щодо розвитку соціальних послуг

Старший викладач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Ігор Зубрицький 20 березня взяв участь у роботі форуму «Заради дитини та сім’ї. Соціальні послуги в громадах», який проходив у м. Луцьку та був організований Львівським центром соціальних послуг «Джерело» та Дитячим фондом ООН (Юнісеф).

На форумі обговорювалися питання пов’язані із розвитком та підсиленням у громадах соціальних послуг, об’єднанням зусиль держави, представників громад, міжнародних партнерів, громадських організацій, надавачів соціальних послуг та потенційних надавачів навколо дітей та їхніх сімей.

Подія зібрала близько 300 учасників із кількох регіонів західної України, керівників управлінь соціальних захистів та служб у справах дітей, працівників сектору освіти, а також громадських активістів та діячів. Серед запрошених спікерів були заступниця Генерального директора Департаменту розвитку соціальних послуг – керівниця експертної групи з питань розвитку системи надання соціальних послуг Міністерства соціальної політики України Оксана Суліма, голова Координаційного центру з розвитку сімейних форм виховання та догляду дітей Ірина Тулякова, керівниця програм захисту дітей Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джин Чой, а також представники обласних держадміністрацій та органів місцевого самоврядування, громадського сектору та надавачі соціальних послуг.