Як, проживаючи в Україні, влаштуватись працювати у міжнародну компанію…

На ці та інші питання повинна була дати відповіді зустріч, яка відбулася на кафедрі фізики та інформаційних технологій ФФМЕІТ, – зустріч з Ігорем Кравцем, Front-End Developer (компанія OSF DIGITAL). “Особливості роботи в міжнародній ІТ компанії” – тема онлайн зустрічі з ІТ-фахівцем зі стажем роботи 6 років у компанії OSF DIGITAL, яка присутня і має офіси у багатьох країнах світу.
Ігор Кравець працює в команді розробників з 20 чоловік, серед яких 9 дівчат. Саме від дівчат спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» і було найбільше питань до гостя. Їх цікавило, чи важко дівчатам отримати роботу, на яких посадах вони, як правило, працюють, який соціальний захист на випадок лікарняних чи декрету мають у ІТ-фірмах.
Гість розповів про свою компанію та її цінності, взаємодію працівників і керівництва, про дружню і творчу атмосферу, яка панує між працівниками, багато з яких працюють поза офісами онлайн. Ігор щиро поділився, як він отримав посаду в OSF DIGITAL (а це не перша його робота) і які функції він виконує. Чимала частина його розповіді була присвячена скілам, – навичкам і знанням, якими повинен володіти кандидат на посаду, зокрема, розробника сайтів. Випускник Львівської політехніки, він зауважив, що, окрім курсів, які читалися в університеті, доводилось чимало вчитись самотужки. Заохочуючи присутніх до навчання, повідомив, що не всі знають про внутрішні курси, які мають поважні міжнародні ІТ-компанії. І їх можна пройти вже, будучи студентом, позаяк кращих випускників фірми охоче беруть на контракт. Ігор також наголосив на обов’язковому володінні англійською мовою, без неї ніяк.
Найцікавішим, мабуть, було питання про «пенсійний» вік у ІТ (як комп’ютерної балерини)… Приклад 43-річного стоматолога, який стартував у ІТ і вже третій рік успішно працює на фірмі, сподобався присутнім, як взагалі і сама манера спілкування гостя зустрічі. Ігор Кравець вільно володіє аудиторією, цікавий співрозмовник; оптимістично налаштований, – вміє заохотити слухачів до діалогу.
Дякуємо за зустріч організаторам: гарантам освітніх програм бакалаврів «Середня освіта (Інформатика, математика)» та магістрів «Середня освіта (Інформатика)» доцентам Оксані Сікорі та Тарасу Кобильнику. Серія зустрічей студентів ФФМЕІТ з практикуючими спеціалістами ІТ-галузі триває…

Вам буде цікаво