Визначено переможці І етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 012 Дошкільна освіта

У кінці березня на факультеті історії, педагогіки та психології проводився І етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 012 Дошкільна освіта. У ній взяли участь студенти третього і четвертого курсів. Цікавими були завдання олімпіади: відповіді на непередбачувані відеозапитання дошкільників; вгадування предметів за описом та малюнком дітей; проведення вправ, ігор і руханок під час повітряної тривоги, а також фрагментів занять.

Під час олімпіади панувала атмосфера творчості, зацікавленості майбутньою професійною діяльністю, студенти демонстрували креативність та неординарність у виконанні усіх завдань.

Серед переможців журі визначило: Мотика Анна (ДО-2024 Б) та Леснянська Інеса (ДО-2125 Б) – І місце; Перевізник Анастасія (ДО-2125 Б), Пивоварник Ілона (ДО-2125 Б) та Маделик Уляна (ДО-2024 Б) – ІІ місце; Коркішко Наталя (ДО-2125 Б) та Кісера Ярина (ДО-2125 Б) – ІІІ місце.