Випускникам історичного факультету вручили дипломи магістрів

4 лютого 2022 року на історичному факультеті відбулося вручення дипломів магістрів випускникам, які у грудні минулого року успішно склали іспити і захистили кваліфікаційні роботи, здобувши кваліфікацію учителя історії та правознавства.

Із вітальним словом до магістрів звернувся декан історичного факультету професор Микола Галів і заступниця декана з соціальної роботи та молодіжної політики доцентка Єлизавета Копельців-Левицька, побажавши впевнено торувати дорогу в житті, досягати поставлених цілей, не відступати перед труднощами і завжди за будь-яких обставин залишатися людиною. Випускників привітав й ексдекан факультету професор Леонід Тимошенко, який пригадав уже колишнім студентам різноманітні епізоди їхнього навчання в університеті, зокрема проходження археологічної практики. Кураторка академічної групи, в якій навчалися випускники, доцентка Галина Гриценко побажала магістрам завжди зберігати дружбу, яка зародилася і зміцніла за роки здобуття освіти на історичному факультеті.

Присутніх привітав і минулорічний випускник історичного факультету Микола Журавчак, закликавши берегти «дух історії». Магістрині Ярина Бліда та Наталя Блажко, котрі у часі навчання були активними учасницями громадського життя факультету, членкинями студентського самоврядування, висловили вдячність викладачам за отримані знання та життєву мудрість і запевнили, що завжди берегтимуть у пам’яті найкращі спогади про історичний факультет.

Від імені студентів випускників привітали ведучі врочистого дійства студентський декан Іван Маціборко та голова профбюро студентів історичного факультету Роман Пелек. Пісні «Старі фотографії» і «Все буде добре», присвячені нашим магістрам, виконала студентка інституту музичного мистецтва Оксана Мисак. Свято завершилося виконанням академічного гімну «Гаудеамус» й обов’язковою при таких нагодах фотосесією.

І викладачі, і студенти історичного факультету пишаються нашими магістрами, які відтепер сміливо крокуватимуть життям як кваліфіковані фахівці, професіонали, непересічні особистості. Історичний факультет Франкового Університету завжди пам’ятатиме своїх прекрасних випускників магістратури 2021 року!

Вам буде цікаво