Викладачка зі студентками університету організували захід для учнів трускавецької  школи

До Дня матері у Трускавецькій школі №3 відбулося свято, яке в Польщі відзначають у третю неділю травня. Організували захід студентки університету групи ПА-2024 Анастасія Колібек, Софія Михайлів, Юля Періг, Андріана Димінська під керівництвом доцентки кафедри зарубіжної літератури та полоністики Анни Іваночко.

Учні школи активно та весело провели час, беручи участь у різноманітних конкурсах та розвагах. Спочатку діти з ентузіазмом розгадували кросворди, що були спеціально підготовлені до теми Дня матері у Польщі.

Після інтелектуальних ігор школярі мали можливість продемонструвати свої вокальні здібності, співаючи пісні про материнську любов та родинне тепло українською та польською мовами. Пісенний номер підняв настрій усім присутнім та створив атмосферу свята.

Одним із найбільш захоплюючих моментів стали вікторини та загадки. Діти з великим задоволенням відповідали на запитання, проявляючи свою кмітливість та ерудицію. Переможці отримували символічні подарунки, що ще більше стимулювало їх до участі.

Загалом захід пройшов у дружній та невимушеній атмосфері, залишивши приємні враження як у дітей, так і у організаторів. Такі події не лише розважають, але й виховують у молоді повагу та любов до своїх матерів, сприяють розвитку їхніх творчих та інтелектуальних здібностей.

Вам буде цікаво