Викладачі та студенти факультету здоров’я людини та природничих наук долучилися до проведення благодійного заходу

У львівському спорткомлексі «Боско-Арена» 27 січня  відбувся благодійний турнір з футзалу, головною метою якого була допомога ЗСУ. Як і в попередні рази для його належної організації Асоціація футзалу Львівщини задіяла своїх небайдужих членів, серед яких викладачі та студенти факультету здоров’я людини та природничих наук Дрогобицького педагогічного університету ім. І. Франка.

Зокрема, активно долучилися до проведення благодійного спортивного заходу доценти кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Роман Проць і Анатолій Веселовський, магістр фізичної культури Назарій Лизан (ФК-2223М) та студенти бакалаврату Владислав Кос (ФКС-2327Б), Артем Захаров, Назар Біликівський, Віталій Шейко (усі троє ФКС-2226Б), Максим Орляк (ФКС-2125Б), які навчаються за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» і школі арбітражу університету.

Турнір зібрав близько сотні спортсменів та їх прихильників. За підсумками змагань перемогу здобула команда працівників Львівської митниці «Внутрішні пости», а зібрані від благодійного турніру кошти на закупівлю квадрокоптера DJIMavic 3 Pro скерували 125-ій окремій бригаді територіальної оборони Збройних Сил України. На завершення спортивно-благодійного заходу усі учасники висловили побажання і надалі проводити подібні акції та зробили пам’ятну світлину.

Вам буде цікаво