Викладачі й студенти розширюють горизонти співпраці з закладами освіти

У Коломийському медичному фаховому коледжі імені Івана Франка викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти провели науково-практичний семінар «Сучасні реалії співробітництва різнопрофільних закладів освіти».

У семінарі взяли участь студенти та викладачі коледжу, викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти і кафедри психології, студенти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Змістовні повідомлення озвучили: заступник директора коледжу Олександр Жолобайлюк «Проблеми формування здорового способу життя студентів закладів освіти у сфері охорони здоров’я», доцент кафедри психології Олександр Посацький «Складові здоров’язбережувальної компетентності студентів сучасного закладу освіти: психологічний контекст», доцент Юрій Калічак «Особливості застосування здоров’язбережувальних технологій у підготовці медичного працівникав сучасних умовах».

Зацікавленість, незаангажованість, жвавий інтерес та емоційно позитивний результат було досягнуто спільними зусиллями. На завершення заходу узагальнено висновки щодо його проведення, підписано документ про співпрацю, озвучено спільну надію на майбутнє результативне співробітництво.