Викладачі і студенти забезпечили арбітраж регіонального етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Впродовж січня-квітня в Україні проводяться 2-ий і 3-ий етапи «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – це змагання серед учнів під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». Вони складаються з 5 захопливих етапів – шкільного, територіального, районного, обласного та всеукраїнського і відбуваються під керівництвом Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, обласних військових адміністрацій та Асоціації футзалу України.

До проведення другого етапу серед шкіл Дрогобицької громади і третього етапу у Дрогобицькому районі, до якого потрапили переможці Бориславської, Дрогобицької, Меденицької, Східницької та Трускавецької територіальних громад, організатори активно задіяли викладачів і студентів факультету здоров’я людини та природничих наук Дрогобицького педагогічного університету.

Зокрема, під фаховим наглядом доцентів кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Анатолія Веселовського і Романа Проця арбітраж і супровід змагань якісно здійснили студенти, які навчаються на спеціальностях 017 Фізична культура і спорт та 014 Середня освіта (Фізична культура). Серед них Леся Мориконь, Олег Зубрицький, Олег Бащук, Владислав Кос, Артем Захаров, Назар Біликівський, Василь Соджак, Володимир Марич, Максим Орляк. Усі вони сприяли формуванню в учнів сталих традицій і мотивації щодо фізичного виховання і спорту як важливого чинника у забезпеченні здорового способу життя. Що ж стосується саме спортивної складової, то, за підсумками трьох етапів, право змагатися в обласному фіналі виборола команда ліцею Бориславської міської ради Львівської області.

Вам буде цікаво