Вмієш працювати -вмій відпочивати! Або фізмат-тур літніми Карпатами

У перший день відпустки 2023 року працівники факультету фізики, економіки математики та інноваційних технологій провели разом в чарівних Карпатах.

Гірська Сколівщина багата своєю історією, яку фальсифікували і приховували від нас, яку ще варто досліджувати і досліджувати. Край русичів, русинів, бойків, а загалом українців, зустрів фізматівців яскравим сонцем і легеньким вітерцем. Звиклі до асфальтної жари, подорожуючі пожадливо вдихали свіже гірське повітря і з не меншою насолодою споглядали навколишні краєвиди. Курган-могила Святослава, військовий цвинтар бійців Карпатської Січі – рани української землі від внутрішніх розборок і сусідів-загарбників. Ми пам’ятаємо, що йде визвольна війна проти московитських загарбників, і дякуємо наших воїнам, захисникам і захисницям, за можливість працювати!

Підведені підсумки навчального року 2022-2023 і будуються плани на майбутнє. Попереду вступні іспити, робота приймальної комісії… А так хотілося би, щоб таких днів, коли колектив збирається поза межами навчального корпусу було більше! Бо тільки так він (колектив) і формується, здружуються люди, у яких з’являється більше спільних тем та зацікавлень…

Хочемо від імені працівників факультету висловити особливу подяку голові профбюро Віктору Британу – за проведену велику підготовчу роботу, а всім, хто долучився до цієї поїздки – за чудову товариську атмосферу. Хай всемогутній Бог прискорить перемогу України і поверне живими і неушкодженими наших захисників, щоб вже у найближчому майбутньому ми, вже всі разом, могли вільно святкувати ПЕРЕМОГУ!