»

Вітаємо з ювілеєм!

11 лютого відзначила свій ювілей  кандидатка біологічних наук, доцентка кафедри медико-біологічних дисциплін, географії та екології Ірина Копко. Колеги знають Ірину Євгенівну як мудру наставницю, талановиту науковицю, блискучу організаторку в освітній галузі, яка своєю самовідданою працею та педагогічною майстерністю здійснює визначний внесок у розвиток освіти і науки України, формуючи нове покоління педагогічних працівників.

Шановна Ірино Євгенівно!

Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди ювілею! Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, благополуччя, невтомності та нових здобутків у Вашій повсякденній відповідальній праці, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів. Нехай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, минають негаразди й непорозуміння. Бажаємо, щоб робота приносила Вам радість, а старання були виправдані вдячністю студентів і колег. Й обов’язково залишайтеся такою ж молодою, красивою, харизматичною й креативною, якою ми Вас знаємо!

З повагою – колектив факультету здоров’я людини і природничих наук