Вітаємо з ювілеєм!

15 липня святкує свій ювілейний День народження начальник навчально-методичного відділу, доцент кафедри технологічної та професійної освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, кандидат технічних наук – СКВАРОК ЮРІЙ ЮЛІАНОВИЧ.

Вельмишановний Юрію Юліановичу!

Від усієї великої університетської родини прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілейного Дня народження! Щиросердечно дякуємо за Вашу натхненну та плідну роботу на благо нашого університету і бажаємо Вам, щоб вона завжди приносила тільки радість, натхнення і нові здобутки!

Від щирого серця бажаємо Вам витримки і сили волі, міцного здоров’я, підтримки від рідних, близьких та колег, а також впевненості у собі й достатку в домі! Бажаємо завжди залишатися сміливим та мужнім чоловіком, бути завжди наполегливим у досягненні поставлених цілей!

Нехай удача і щастя супроводжують Вас усе життя, Божої Вам ласки та опіки під мирним небом України на многая літа!

З найщирішими побажаннями адміністрація та колектив університету.

Generic selectors
Exact matches only