Вітаємо з ювілеєм!

8 липня святкує ювілей Віктор Геннадійович Григорович – знаний науковець, талановитий педагог, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики та інформаційних систем Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Вельмишановний Вікторе Геннадійовичу!

Від усієї нашої великої кафедральної родини прийміть сьогодні найщиріші вітання з днем народження! Сердечно бажаємо Вам мирного неба, міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, радості сьогодення, благополуччя, всіх благ, всіх Божих ласк.

Дорогий ювіляре, Ви є втіленням надійності, принциповості, вимогливості, насамперед до себе, високого професіоналізму! Ці риси, помножені на творчість та новаторство, допомагають Вам завжди бути на висоті вимог часу! Залишайтесь завжди таким же молодим душею і серцем, залюбленим у свою роботу! Цінуємо і поважаємо Вас, Вікторе Геннадійовичу, як високопрофесійного фахівця та чуйну й світлу людину!

Дякуємо за Вашу натхненну та плідну працю на благо кафедри, факультету та всієї України. Нехай професійна діяльність завжди приносить Вам радість, а величезна скарбничка Ваших здобутків й надалі щедро поповнюється новими досягненнями та звершеннями. Прихильності долі Вам, нових успіхів та нових перемог!

З роси й води Вам, на многії літа!

Generic selectors
Exact matches only