»

Вітаємо з ювілеєм!

12 лютого 2024 р. відзначає свій ювілей доцент кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін і за сумісництвом старший лаборант кафедри історії України та правознавства Галина Зеновіївна ГРИЦЕНКО.

Турботлива мати, любляча дружина, чудова господиня, Галина Зеновіївна змогла досягнути успіхів і в професійній діяльності, здобула науковий ступінь кандидата історичних наук, вчене звання доцента.

У цей прекрасний святковий день, Галино Зеновіївно, прийміть наші щирі вітання! Зичимо Вам міцного здоров’я, сімейного щастя, успіху і наснаги у професійній діяльності.

Творити й висот нових досягати,

Міцніє хай сила, квітує краса,

Щоб всього найкращого в світі зазнати,

Здоров’я, любові, достатку, добра!

Нехай Ваше серце буде сповнене миром і радістю, будьте завжди такою ж привітною і усміхненою! Нехай у Вашому домі панують злагода і любов, Божий захист і охорона! Нехай кожний новий день буде сповнений приємними подіями, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів! Всіх Вам благ і Божого благословення! З днем народження!

З повагою, колектив кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін

і колектив кафедри історії України та правознавства.