Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні 60-річний ювілей відзначає Микола Павлович Пантюк – проректор з наукової роботи університету, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та методики початкової освіти.

Упродовж 35 років колеги знають Миколу Павловича як талановитого педагога, вченого, дбайливого керівника і наставника наукової молоді. Активна життєва позиція, відповідальне ставлення до обов’язків, виняткова відповідальність, притаманні йому, є прикладом, гідним наслідування.

Своєю невтомною діяльністю, професіоналізмом, наполегливістю, працелюбністю в поєднанні з високою педагогічною майстерністю Микола Павлович заслужив  авторитет і повагу серед колег та студентства. Він – автор понад 180 наукових та навчально-методичних праць, які системно досліджують історію педагогіки, організацію виховної роботи у школі та позашкільних закладах, підготовку майбутнього вчителя до організації виховної роботи.

З нагоди ювілею професорсько-викладацький склад університету щиросердно вітає Миколу Павловича,  бажає міцного здоров’я, благополуччя, миру, щедрої долі, здійснення заповітних мрій і сподівань, успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків!