Вітаємо з ювілеєм!

7 липня відсвяткував ювілей Іван Васильович Гадзаман – кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики та інформаційних систем, завідувач науково-дослідної лабораторії нелінійних давачів імені професора Павла Ковальського Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Талановитий педагог, який підготував не одне покоління високопрофесійних вчителів; відомий науковець світового рівня, що своїми видатними здобутками виводить українську науку на широку світову арену; автор численних наукових проєктів та публікацій у високорейтингових світових виданнях. Людина світлої душі та щирого серця, сповненого великої любові до своєї Батьківщини.

З перших днів війни Іван Васильович полишив свою домівку й улюблену роботу та став на захист свободи рідної землі і її народу. Протягом вже двох з половиною років наш дорогий ювіляр у лавах Збройних сил України мужньо бореться за мирне майбутнє кожного з нас.

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ІВАНЕ ВАСИЛЬОВИЧУ!

Колектив кафедри фізики та інформаційних систем сердечно вітає Вас з днем народження! У цей світлий і радісний день прийміть наші найщиріші вітання та найтепліші слова глибокої шани. Низький уклін Вам за захист незалежності рідної землі, за Ваш героїзм, мужність, відвагу, незламність духу! За те, що у важкій щоденній боротьбі з ворогом укріплюєте нашу віру у перемогу!

Дорогий ювіляре, сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпних моральних і фізичних сил, життєвої наснаги й оптимізму! Якнайшвидшої перемоги над ворогом та повернення додому! Нехай Ваші рідні й друзі завжди підтримують та надихають Вас, а у домівці панують любов, достаток і злагода! Нехай оберігає Вас Господь та допомагає у здійсненні всіх Ваших мрій!

З роси й води Вам, на многії літа!

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors