Вітаємо з ювілеєм!

22 червня 2024 року святкує ювілей Людмила Іванівна Паньків – знаний науковець, високопрофесійний педагог, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики та інформаційних систем Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

ВЕЛЬМИШАНОВНА ЛЮДМИЛО ІВАНІВНО!

Колектив кафедри фізики та інформаційних систем сердечно вітає Вас з днем народження! У цей світлий і радісний день прийміть наші найщиріші вітання та найтепліші слова глибокої шани. Від душі бажаємо Вам, дорога ювілярко, міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, невичерпної життєвої енергії, нових наукових звершень та плідної праці на педагогічній ниві.

Людмило Іванівно, Ви є справжнім професіоналом своєї справи, талановитим науковцем та педагогом, багатогранною та яскравою особистістю, людиною з невичерпним життєвим оптимізмом, високим рівнем інтелігентності та духовно-моральним потенціалом, зі щирою душею та добрим серцем. Ваш професіоналізм є прикладом для наслідування. Ви є взірцем професійних та людських якостей і для студентів, і для колег з університету.

Ми пишаємося, що маємо можливість разом з Вами розвивати українську науку, навчати майбутні покоління вчителів, спільно реалізовувати нові ідеї та впроваджувати важливі розробки. Щиро радіємо всім Вашим успіхам, цінуємо Вашу відданість улюбленій роботі, захоплюємося Вашою мудрістю, чуйністю та вмінням творити добро.

Дорога ювілярко, сердечно бажаємо Вам долі, щедрої на добро, нових творчих злетів і перемог, творчої наснаги у роботі, успіхів у всьому задуманому та здійснення заповітних мрій. Нехай життя складається тільки із сонячних днів, радісних подій та добрих новин. Хай Вас береже Господь і дарує многії та благії літа!

Хай кожен день ясніє небом чистим,
Світанки сяють, скупані в росі,
У серці радість розквіта іскриста
І мрії хай збуваються усі.
Хай Ваша молодість ще довго квітне,
Усмішка сяє на устах,
А все хороше, радісне й привітне
Перетинає Ваш життєвий шлях!

Щоб серце Ваше зігрівало тепло,
Щоб завжди в душі панувало добро!
Краси і наснаги, здоров’я без ліку
І довгого-довгого й щедрого віку!

Generic selectors
Exact matches only