Вітаємо з ювілеєм!

21 червня 2024 року відзначатиме свій ювілей наша колега, кандидатка біологічних наук, доцент кафедри біології та хімії ВОЛОШАНСЬКА СВІТЛАНА ЯРОСЛАВІВНА.

Ми знаємо Вас як мудрого наставника, висококваліфікованого талановитого науковця, який своєю самовідданою, працею та педагогічною майстерністю здійснює визначний внесок у розвиток освіти і науки України, формуючи нове покоління педагогічних працівників. Ваш багаторічний досвід, професійні та особистісні якості цінують і поважають колеги та студенти!

Шановна СВІТЛАНО ЯРОСЛАВІВНО!!!

Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди ювілею! Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, благополуччя, невтомності у Вашій повсякденній відповідальній праці. Нехай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, минають негаразди й непорозуміння. Бажаємо, щоб робота приносила Вам радість, а старання були виправдані вдячністю студентів і колег. Нехай доля збагачує Вас життєвою енергією і натхненням! Зичимо щасливого життя у мирній незалежній Україні, злагоди і добробуту в родині, здійснення заповітних мрій та великих планів!

З повагою – колектив факультету здоров’я людини і природничих наук.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors