Вітаємо ректора Валентину БОДАК з Днем народження

Шановна Валентино Анатоліївно! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження!

Ваші організаторські здібності, принциповість та людяність здобули Вам щиру повагу та авторитет серед колег, студентів, випускників та партнерів нашого університету. Під Вашим мудрим керівництвом Дрогобицький державний педагогічний університет розвивається у науково-дослідній, освітній та міжнародній сферах діяльності.

Бути керівником такої складної та потужної системи, як заклад вищої освіти – нелегка та відповідальна місія, що потребує неабиякої витримки, наполегливості та високого професіоналізму.

Нехай Ваш шлях наповнюється новими злетами й досягненнями, а людська шана буде подякою за плідну працю, чуйність, відданість нашому університетові.

Міцного здоров’я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! Нехай Господь береже Вас і подарує многії і благії літа!

Колектив Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І. Франка

Generic selectors