Вітаємо із 50-ти річчям!

24 лютого 2023 р. – святкує свій ювілейний День народження Юрій КАЛІЧАК – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти факультету історії, педагогіки та психології Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Юрій Львович є багаторічним працівником нашого факультету, який за ці роки встиг зробити чимало: активний учасник громадсько-просвітницького та волонтерського життя факультету, організатор та учасник значимої кількості наукових різнопланових конференцій, невтомний трудівник на науковій ниві –є автором понад сотні наукових досліджень в площині історії дошкільної педагогіки, проблем удосконалення змісту навчання і виховання в сучасних умовах, професійної підготовки вихователів дошкільних навчальних закладів, дошкільного виховання, тіловиховних традицій тощо.

Дорогий наш Ювіляре!

Щиросердечно вітаємо Вас із 50-ти річчям! Щиросердечно бажаємо Вам перемоги та мирного неба, міцного здоров’я, люблячого оточення, радості і найприємніших подій! Отримуйте від життя тільки максимум захоплення і позитивних емоцій. Нехай Ваші довгоочікувані мрії здійсняться і зроблять Вас найщасливішою людиною! Фортеці тіла Вам і духу, мудрості, терпіння, поваги й розуміння близьких і друзів й теплої любові від рідних! Бажаємо Вам плідної роботи та нових наукових здобутків й звершень, цікавих задумів та проєктів і нехай кожен день для Вас, відкривається новими горизонтами натхнення та чудових ідей! Многая Вам літа!

З найщирішими побажаннями, деканат та колектив

факультету історії, педагогіки та психології

Вам буде цікаво