Представлено можливості для молодих українських науковців та студентів, які надає программа«Fulbright»

В актовій залі головного корпусу університету 27 березня відбулася зустріч з заступницею директора, координаторкою програми «Fulbright» в Україні – Інною Бариш. Програма імені Фулбрайта посідає чільне місце у системі міжнародної освіти та успішно функціонує у більш ніж 160 країнах світу.

На зустрічі було представлено можливості для молодих українських науковців та студентів, які надає ця програма. Серед конкурсних дисциплін виділяють наступні: гуманітарні, суспільні, природничі та точні науки. Відбір учасників проходить в чотири етапи, а рішення щодо надання ґранту ухвалює Наглядова рада науковців імені Фулбрайта (США). З обранням американських університетів відповідно до наукових сфер допомагає Інститут Міжнародної Освіти.

На сьогодні доступні 4 програми обміну Fulbright Graduate Student Exchange Program, Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program, Fulbright Research and Development Program, Fulbright Visiting Scholar Program. Більш детальна інформація про Програму імені Фулбрайта доступна за посиланням.