Відбувся конкурс на кращу кімнату в гуртожитку

30 квітня в актовій залі гуртожитку №5 відбулися загальні збори мешканців, на яких пройшла церемонія нагородження переможців огляду-конкурсу на кращу кімнату гуртожитку. Конкурс організували: профкомом студентів, студентське самоврядування, відділ інформаційної діяльності та молодіжної політики.

Сам конкурс проходив 23-24 квітня. Комісія у складі голови профкому студентів Ігоря Гівчака, студентського ректора Ольги Клиси, старост гуртожитку  Василя Ростоцького та Анастасії Ковальчук оцінювала кімнати за критеріями згідно з положенням про огляд-конкурс, а саме: збереження кімнати у відмінному санітарному стані, бережливе ставлення до майна і облаштування кімнати, естетичне оформлення кімнати, здійснення ремонту кімнати власними зусиллями, дотримання мешканцями кімнати правил проживання у гуртожитку, їх ставлення до чергування в кімнаті та на поверсі, участь мешканців у громадському житті, роботі студради, в організації культурно-масових та спортивних заходів.

Переможцями конкурсу у блоці «А» стали мешканці наступних кімнат:
1 місце – 406 (Тетяна Дяківнич)
2 місце – 405 (Богдана Микитчин,  Марта Біла, Вікторія Сербін )
2 місце – 914 (Олександра Вороніна , Софія Хомин)
3 місце – 716 ( Лілія Лавриковська, Єлизавета Кушнір).

А у блоці  «Б» перемогу отримали:
1 місце – 915 (Віталій Гординський )
2 місце – 404 (Марія Башак, Ірина Максимів)
2 місце – 515 (Емілія Мотринець, Романна Пилипів)
3 місце – 601 (Вікторія Вінтонів, Вікторія Черешновська)
3 місце – 813 (Юлія Дацко, Марія Чопко).

Мешканці кімнат-переможців були нагороджені грамотами та грошовими преміями.