Меню

«

»

Відбулося засідання вченої ради університету

Учора, 15 листопада, відбулося засідання вченої ради Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. На засіданні було розглянуто питання про економію енергоресурсів та про зміст освітніх програм третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

Також учасники засідання утворили разові спеціалізовані вчені ради: для проведення захисту дисертації Ольги Кузнецової  «Рецепція особистості та творчості Миколи Лисенка в соціокультурних координатах Галичини до 1942 року» та дисертації Христини Пелех «Риси індивідуального стилю вокально-хорової творчості Богдана-Юрія Янівського» на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 02 «Культура і мистецтво» за спеціальністю 025 Музичне мистецтво.

Вчена рада заслухала питання про виконання науково-дослідних робіт, що виконує університет у 2023 році, розглянула атестаційні справи доцента кафедри психології, кандидата психологічних наук Олесі Ригель і доцента кафедри математики та економіки, кандидата економічних наук Івана Ворончака. Учасники засідання рекомендували до друку 4 навчально-методичних посібники.