Відбулось засідання вченої ради університету

27 червня 2024 р. відбулося засідання вченої ради університету. Вчена рада розглянула питання про зміст освітніх програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, про організацію та проходження практик здобувачами вищої освіти, затвердила план засідань вченої ради Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка на 2024/2025 н.р. та графік навчального процесу на 2024/2025 н.р.; розглянула атестаційні справи доцента кафедри практики англійської мови і методики її навчання кандидата філогічних наук Оксани Савченко та професора кафедри української мови доктора філологічних наук Ярослава Яремка.

Вчена рада також внесла зміни до Правил прийому на навчання на здобуття вищої освіти у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка у 2024 році та рекомендувала до друку 17 навчально-методичних посібників.

Generic selectors
Exact matches only