Відбулася звітно-виборна профспілкова конференція

18 лютого 2020 р. відбулася ХХХVІІІ звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації працівників Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. До участі в роботі конференції було запрошено голову Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України пані Марію Яцейко.

Звіт про роботу профкому за 2015 – 2019 роки виголосила його голова доцент Олена Куцик. Про роботу ревізійної комісії звітував доцент Микола Паласевич.

Конференція затвердила делегованих представників у складі профкому. Було внесено зміни до складу засновників первинної профспілкової організації працівників ДДПУ. Відтепер засновниками вважаються всі члени профспілки.

Обрано ревізійну комісію. Головою первинної профспілкової організації делегати одностайно обрали Олену Куцик.

Конференція також прийняла резолюцію від імені колективу університету про рішучий протест проти прийняття антисоціальних та антинародних законів, зокрема проти проєкту закону «Про працю». В єдності – наша сила!