Відбулася урочиста академія з нагоди вручення дипломів магістрам факультету історії, педагогіки та психології

В актовій залі головного корпусу Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка 6 лютого відбулася урочиста академія з нагоди вручення дипломів магістрам факультету історії, педагогіки та психології.

На початку святкової церемонії хвилиною скорботи було вшановано пам’ять полеглих героїв за українську державність. З вітальними та напутніми словами до присутніх звернулися: проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Володимир Галик, куратори академічних груп Світлана Біла та Віолета Городиська. Заступники декана Анна Федорович та Андрій Зимянський відзначили студентів грамотами за активну участь у житті факультету. Голова профспілкової організації студентів Ігор Гівчак висловив подяки профспілковим активістам. Декан факультету Орест Гук вручив дипломи і побажав випускникам щасливої долі та професійної самореалізації під мирним небом України. Слово від батьків мав начальник відділу культури та розвитку туризму Дрогобицької міської ради Володимир Ханас. Клятву випускників виголосив Роман Пелек. Дійство завершилося словами подяки воїнам ЗСУ та виконанням державного гімну України.

Перед присутніми з концертною програмою виступили студенти факультету історії, педагогіки та психології Ольга Яремко, Роман Куциняк, Ольга Шнайдер, Марта Геник, Анна Мотика та шоу-балет «Feel Dance». Ведучими заходу були студентка Ольга Хомин та заступник декана Андрій Зимянський.

Дорогі наші випускники! Ви – гордість нашого факультету, люди, від яких залежить майбутнє нашої держави. Тож хай особисті надбання та скарби душі – доброта, щирість, совість – допоможуть впевнено досягати нових вершин. Натхнення вам, наполегливості, професійних здобутків, реалізації задумів і творчих планів, багато особистих перемог і однієї спільної!