Відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

Профком студентів та студентське самоврядування проводять вагому роботу щодо організації студентського дозвілля та залучення студентів до різноманітних заходів.

Саме з цією метою 17 квітня в актовій залі факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій була проведена інтелектульна гра «Що? Де? Коли?».

Відповідно до умов проведення гри від кожного факультету була представлена команда з шести  учасників. Гра складалася з декількох турів, які являли собою блок з 10 питань. Опісля кожного туру команда з найменшою кількістю балів вибувала з гри. Після трьох турів відбувся фінал, у який ввійшли факультет фізики, математики, економіки та інноваційних технологій та факультет здоров’я людини та природничих наук..

Відповіді команд оцінювало журі у складі голови профкому студентів Ігоря Гівчака, переможниці онлайн -конкурсу «Що? Де? Коли? -2022» Ольги  Клиси та випускника Дрогобицького педуніверситету Івана Маціборка.

Опісля напруженої боротьби перемогу здобула команда факультету здоров’я людини та природничих наук. Друге місце виборола команда факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій. А третє місце зайняла команда факультету історії, педагогіки та психології.

Усі команди були нагородженні спеціальними дипломами, грошовими преміями, а команда-переможець отримала перехідний кубок від профкому студентів.

Організатори висловлюють щиру подяку всім учасникам гри, глядачам, котрі підтримували команди, та всім, хто був залучений до організації цього заходу.

Вам буде цікаво