Вчимося діяти у надзвичайних ситуаціях

20 грудня 2022 року у гуртожитку № 5 проведено комплексне об’єктове тренування з питань цивільного захисту щодо дій керівного складу та членів формувань цивільного захисту, інших учасників тренувань під час виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру (пожежі).

Заходи проводилися за підтримки та сприяння головного фахівця Дрогобицького РУ ГУ ДСНС України у Львівській області Сергія Юхновського, провідного фахівця Андрія Казимира та завідувача НКП НМЦ ЦЗ та БЖД Львівської області ДСНС України Олега Макрухи.

Головною метою об’єктових тренувань є досягнення злагоджених дій керівного складу, особового складу об’єктових формувань цивільного захисту, працівників та мешканців гуртожитку в умовах виникнення пожежі.

Проводилась евакуація мешканців з гуртожитку, рятування потерпілих із зони загоряння, надання їм першої долікарської допомоги, гасіння пожежі спецтехнікою. Завдяки злагодженим діям мешканці були екстрено евакуйовані. Саме під час таких практичних тренувань з евакуації виробляється алгоритм дій, навички, які здатні запобігти трагічним наслідкам.

Під час тренувань продемонстровано практичне використання первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників).

Проведене об’єктове тренування з питань цивільного захисту у гуртожитку № 5 показало належний рівень відпрацьованості керівного складу, працівників формувань готовності до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а його учасники набули навичок створювати, приймати і реалізувати управлінські рішення в межах посадових обов’язків і повноважень, передбачених законодавством у цій сфері.

Вам буде цікаво