В університеті проведено І етап XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

9 листопада 2021 року дистанційно у форматі відеоконференції в Дрогобицькому університеті проведено І етап XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У конкурсі взяли участь 59 студентів.

Результати І етапу конкурсу:

• філологічний напрям: І місце – Соломія Марусаж (студентка філологічного факультету, гр. УА-43Б); ІІ місце – Анна Світлозарова (студентка філологічного факультету, гр. УА-22Б) та Ірина Мицак (студентка філологічного факультету, гр. УА-42Б); ІІІ місце – Наталія Бендас (студентка інституту іноземних мов, гр. ПАН-14Б) і Тетяна Хендога (студентка філологічного факультету, гр. УА-32Б);
  • нефілологічний напрям: І місце – Мар’яна Конопельник (студентка факультету початкової та мистецької освіти, гр. ПОА-41Б); ІІ місце – Анна Страшівська (студентка історичного факультету, гр. ІП-22Б) та Оксана-Діана Романович (студентка інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, гр. М-201Б); ІІІ місце – Наталія Сало (студентка інституту музичного мистецтва, гр. МЗ-11Б) та Василь Ростоцький (студент історичного факультету).

Переможці візьмуть участь у ІІ (обласному) етапі конкурсу, який відбудеться 27 листопада.