В університеті продовжується благодійний збір коштів на дрони для воїнів ЗСУ

До 22 квітня у виші триватиме черговий збір благодійних внесків на Франко-дрони. Планується, що кожен з п’яти факультетів збиратиме кошти  самостійно: процесом опікуються студентські декани та деканати, куди можна передавати благодійні внески. Мета квітневого збору – придбати 5 fpv дронів для військових Збройних сил України.

Нагадаємо, що у березні представники ректорату та студентського самоврядування університету передали дрогобицькому волонтеру Володимиру Бараняку три fpv-дрони для Збройних сил України. Дрони придбали за кошти – 36 730 гривень – які були зібрані університетською родиною. Проведення благодійного проєкту «Франко-дрон» ініціювали студенти за підтримки ректорки вишу Валентини Бодак.

Зазначимо, що в умовах повномасштабної війни та нових викликів Дрогобицький педагогічний університет втілює важливі гуманітарні ініціативи. У перші дні військової агресії  студенти та викладачі створили волонтерський центр, який координував організацію міжнародної гуманітарної допомоги; збір коштів і медикаментів на потреби ЗСУ; збір продуктів харчування і непродовольчих товарів, плетіння маскувальних сіток; надання психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам; координацію діяльності з військовою адміністрацією Дрогобицької ОТГ.

З 28 лютого 2022 року гуртожитки університету стали прихистком для вимушених біженців.  За увесь час тут перебувало близько двох тисяч переселенців, зараз проживає 360 осіб. Викладачі й студенти університету докладають зусиль, аби люди, яким нема куди повертатися, адаптувалися у нових умовах, організували своє життя. Значну допомогу для облаштування умов проживання та побуту внутрішньо переміщених осіб надали університетові партнери – заклади вищої освіти та громадські організації європейських країн, які від самого початку вторгнення запропонували свою допомогу і сьогодні підтримують гуманітарні ініціативи університету.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors