В Дрогобицькому університеті відбувся захист дисертаційної роботи

13 травня 2021 року на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 36.053.006 у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка відбувся захист дисертаційної роботи здобувачки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Мар’яни Кекош на тему «Педагогічна комунікація у навчанні іноземних мов дітей молодшого шкільного віку» на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.

Вітаємо шановну Мар’яну Кекош та її наукового керівника – доктора педагогічних наук, професора Володимира Кеміня з успішним захистом дисертації! Зичимо міцного здоров’я, професійного злету, натхнення та наснаги! Нових цікавих проєктів, реалізації професійної майстерності, яка цілеспрямована на розвиток національної освіти!