Усвідомлений вибір професії – упевнений крок в успішне майбутнє

У ліцеї №16 імені Юрія Дрогобича відбувся захід «Спортивна плеяда ліцею», який відвідала старша викладачка кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту факультету здоров’я людини та природничих наук університету Наталія Мацола. Захід розпочали гімном України та хвилиною мовчання за загиблими Героями, учасників спортивного заходу привітала директорка ліцею Наталія Чайковська. Зі словами вдячності за щоденну працю до  вчителів  та школярів ліцею звернулися: керівниця відділу фізичної культури та спорту ДМР Оксана Сотрихіна та депутат Дрогобицької районної ради Андрій Янів. Під час цього дійства найкращі спортсмени освітнього закладу – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, регіональних та освітянських турнірів – отримали почесні грамоти та кубки.

Після заходу викладачка провела зустріч зі старшокласниками ліцею. Школярі ознайомилися з освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти у Дрогобицькому педагогічному університеті імені Івана Франка,  особливостями і правилами вступу на спеціальності: 014 Середня освіта (Фізична культура), 017 Фізична культура і спорт, 227 Фізична терапія, ерготерапія. Майбутнім абітурієнтам було надано детальну інформацію про перспективи навчання, активне дозвілля, працевлаштування випускників та міжнародне стажування студентів. Зустріч зі школярами була приємною і позитивною. Учні отримали вичерпну інформацію і «профорієнтаційні» буклети, в яких подана інформація щодо вступу в університет на ці спеціальності у 2024 році.

Викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту висловлюють вдячність директорці ліцею № 16 п. Наталії Чайковській та вчительці фізичної культури п. Світлані Будинкевич за сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи і сподіваються на подальшу плідну співпрацю.