Університет уклав партнерську угоду з Вищою  школою  управління (Польща)

21 травня в онлайн-форматі відбулося офіційне підписання угоди про співпрацю між Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка та Вищою  школою  управління в Бельсько-Бялій (Республіка Польща).

У зустрічі взяли участь: ректорка ДДПУ професорка Валентина Бодак, проректор Ігор Гриник, декан факультету історії, педагогіки та психології Орест Гук, начальниця відділу міжнародних зв’язків Христина Войтович та фахівчиня відділу міжнародних зв’язків Діана Фендак.

Ректор Вищої школи управління професор Антоній Осєрда представив свою установу, окреслив основні напрямки співробітництва та наголосив на важливості налагодження партнерства для подальшого розвитку обох закладів вищої освіти. Ректорка університету, професорка Валентина Бодак окреслила історичні віхи розвитку університету, зазначила основні здобутки у сфері науки та міжнародної співпраці і висловила сподівання на їх поглиблення та примноження у співпраці з новим партнерським університетом.

Завершилась зустріч накладанням ректорами підписів під партнерською угодою, яка, зокрема, передбачає провадження спільних наукових досліджень, обмін науковими та науково-педагогічними працівниками, участь студентів та викладачів у програмах академічної мобільності, стажуваннях, а також співпрацю у межах міжнародних програм та проєктів.