Університетська спільнота побувала на Дні відкритих дверей в Дрогобицькій духовній семінарії

25 жовтня 2022 року в Дрогобицькій духовній семінарії відбувся День відкритих дверей. На захід запросили керівництво Дрогобицького університету, студентство, внутрішньо переселених осіб, які проживають у студентському гуртожитку № 5. Метою візиту було знайомство з життям семінарії, заклик до дружби та співпраці між Церквою та студентською молоддю.

Вступне слово виголосив ректор семінарії о. Мирон Бендик, який представив гостям мету і завдання духовного навчального закладу а також розповів про особливості навчання та виховання семінаристів. Відтак до присутніх звернулася ректор університету професор Валентина Бодак, котра подякувала семінарії за співпрацю і висловила надію, що вона буде продовжуватися й надалі.

Для гостей брати провели екскурсію семінарійним будинком, проінформувавши про всі сфери життя семінариста. Присутні мали нагоду побачити навчальний корпус семінарії, аудиторії, житлові кімнати, кімнату-відпочинку, редакцію часопису, каплиці, а ще ознайомитися з академічним життям семінарійної спільноти. Приємною несподіванкою для гостей став музичний виступ семінаристів.

Завершенням зустрічі стало спільне чаювання, де у невимушеній атмосфері гості могли поспілкуватися з семінаристами та висловити свої враження від перебування у вищому духовному навчальному закладі.

Вам буде цікаво