Університет продовжує допомагати ЗСУ

В університеті триває реалізація благодійного проєкту на підтримку ЗСУ – «Франко-дрон». Ця студентська ініціатива, що була підтримана керівництвом університету, триває вже четвертий місяць.

У кінці червня на засіданні вченої ради університету був присутній дрогобицький волонтер Володимир Бараняк. Саме він отримав від нашого навчального закладу чергову суму коштів (45 700 грн) на придбання FPV-дронів.

Така підтримка наших воїнів є вкрай необхідною, адже кожен придбаний FPV-дрон – це врятоване життя кожного бійця та ще один крок до перемоги.

Студенти та викладачі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка й надалі будуть реалізовувати цей та інші проєкти для того, щоб наблизити перемогу не тільки України, але й усього цивілізованого світу.

Благодійний проєкт «Франко-дрон» триває.

Generic selectors
Exact matches only